Nauczyciele


 

 

Bogusiewicz Izabela

dyrektor, język polski

Kryszczuk Sylwia 

zastępca dyrektora, zajęcia komputerowe, zajęcia techniczne, informatyka, technika

Witalewska Justyna   

zastępca dyrektora, wychowawca świetlicy

Adamiec Agnieszka 

matematyka, zajęcia komputerowe, informatyka

Bakalarski Henryk

edukacja dla bezpieczeństwa

Bartosiak Magdalena 

edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy

Biernacka Edyta

wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna

Bocheńska Natalia

geografia

Borowska Marzena 

język angielski

Chojnowska Nina 

wychowawca świetlicy

Chruściak Elżbieta

chemia, biologia

Chrzanowska Iwona 

język polski, logopedia

Ciećwierz Katarzyna 

edukacja wczesnoszkolna

Cieślukowska Marta

chemia

Człowieczek – Bazga Paulina

język angielski, plastyka

Dąbkowska Anna 

edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy

Dąbrowska – Wężyk Katarzyna

dodatkowy nauczyciel specjalista, zajęcia rewalidacyjne

Dołęga Monika

edukacja wczesnoszkolna, zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

Domagała Jerzy 

język angielski

Drzewucka Magdalena

wychowanie do życia w rodzinie

Duda Mariola 

matematyka

Dzido Aneta

język niemiecki

Dziuruń Piotr 

wychowanie fizyczne

Fijałkowska - Świostek Monika

informatyka

Grabowska Danuta 

Wychowanie fizyczne

Gregotowicz Magdalena

wychowawca świetlicy

Grodecka Ewa

język polski

Hernik Joanna 

edukacja wczesnoszkolna, zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

Iwanowska Aneta 

dodatkowy nauczyciel specjalista

Jabłoński Maciej 

język angielski

Jankowska Agnieszka

przyroda

Jankowska Magdalena 

matematyka, wychowawca świetlicy

Jarzyna Jakub

fizyka

Kessler-Długosz Joanna 

edukacja wczesnoszkolna

Kłopocka Anna 

muzyka

Kornatowska Aneta 

edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy

Kowalczyk Lilja

doradztwo zawodowe

Kowalska Sylwia 

wychowawca świetlicy

Krzemińska Aneta

wychowanie fizyczne

Kuczewska Katarzyna 

wychowawca świetlicy

Kulesza Renata 

plastyka, zajęcia techniczne

Leśniewicz Dominika

zajęcia sportowe

Lis Joanna

język niemiecki

Łabęcki Leszek 

religia

Łaszczewski Wojciech 

dodatkowy nauczyciel specjalista

Łukasiewicz Hanna

informatyka

Marczewska Katarzyna 

język angielski

Markiewicz Izabela

religia

Michalczyk Anna 

dodatkowy nauczyciel specjalista

Milankiewicz Łukasz

zajęcia sportowe

Milankiewicz Paweł 

wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna

Milczarek Magdalena

wychowanie fizyczne

Morelowska Maria

biblioteka

Napierała Agnieszka

wychowawca świetlicy

Napiórkowska Piotr

wychowanie fizyczne

Nowak Małgorzata

matematyka

Nowicka - Prusakiewicz Marzena

język polski

Ośka Izabela

edukacja wczesnoszkolna

Papież Anna 

edukacja wczesnoszkolna, etyka, zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

Pietrzykowska Irena 

edukacja wczesnoszkolna

Podkalicka Ewa 

wychowawca świetlicy

Ruszczak – Ptasińska Anna

język polski

Siemiątkowska Krystyna

WOS, etyka

Sierpińska – Adamiuk Angelika

wychowawca świetlicy

Sosińska Marianna

język polski

Sowińska - Grzyb Bożena

przyroda, biologia

Stawicka Aleksandra 

logopedia

Strzelecka Katarzyna

język  niemiecki

Trochimiak Anna 

matematyka, wychowawca świetlicy

Truszkowska Małgorzata

pedagog szkolny, zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

Warchoł Danuta 

religia

Wiejak Urszula

dodatkowy nauczyciel specjalista

Witkowska Katarzyna

biblioteka

Wnuk Monika

język polski

Zboina Agnieszka

pedagog

Zielińska Anna

religia

Zimoląg Elżbieta 

historia, wychowawca świetlicy

Żwirski Marek

historia

Żywień Elżbieta

język polski

 

This website is protected by RSFirewall!, the firewall solution for Joomla!