Awans do Mistrzostw Polski - tenis stołowy w Szkole Podstawowej im. Witolda Doroszewskiego w Nadarzynie

Adam Kostecki i Filip Frankowski pokonali wszystkich swoich rywali w Finale Wojewódzkim Drużynowego Turnieju Uczniowskiego w tenisie stołowym. W ten sposób wywalczyli sobie wyjazd na Mistrzostwa Polski, który odbędzie się 1-2.12.2018 w miejscowości Łaziska Górne w województwie śląskim.

Bardzo dobrze zaprezentowali się również młodsi zawodnicy, pokazując wysoki poziom swoich umiejętności, oraz prezentując bardzo dobrą postawę podczas trudnych pojedynków.

Dwie drużyny reprezentowały gminę Nadarzyn w kategorii chłopców młodszych:

II miejsce zajęli: Staś Stroiński, Marcel Szreniawa-Sztajnert, Oskar Mroczek

III miejsce zajęli: Paweł Klinowski, Marek Klinowski .

W kategorii dziewcząt starszych startowała - Olga Zawadzka, która wraz z drużyną ( Dorota Sass - Szkoła Podstawowa w Kostowcu, Blanka Kusińska - Szkoła Podstawowa w Ruścu) zdobyła - II miejsce.

Życzymy wytrwałości w codziennych treningach i dalszego cierpliwego dążenia do wyznaczonych celów - trenerka Magdalena Milczarek